Eczane Online 24
Reçetesiz Çevrimiçi Eczane
Türk Telefon Numarası:
Uluslararası Telefon:
Sepetiniz
$ 0.00

Levitra 20 mg ilaç fiyatı. 30 tablet Levitra satın al

4.1

Şu bir gerçektir ki ilişkiler, hayatımızın önemli bir parçasıdır. Kadın erkek arasındaki ilişkilerde ciddi ölçüde önem arz eden konular; çiftler arasındaki sosyal ve fizyolojik uyumdur. Fizyolojik uyumu gösteren en önemli ölçü ise çiftlerin birlikte yaşadıkları cinsel hayatlarıdır.

Kadın ve erkek arasındaki cinsel uyum çoğu zaman onların diğer uyumlarını da etkileyecek düzeye varmaktadır. Günümüzde pek çok ilişkinin görünüşte bitiş sebebi farklı olsa da bir noktada çiftlerin ilişkilerini bitirmeleri cinsel hayatlarındaki problemlere dayanmaktadır. 

Levitra Orjinal:

  • 20mg
Kargo Başına tablet Fiyat Tasarruf
4 tablet $ 9.72
$ 38.89
Satın al
8 tablet $ 9.12
$ 72.93
$ 4.85 Satın al
12 tablet $ 8.30
$ 99.62
$ 17.05 Satın al
24 tablet $ 6.58
$ 158.00
$ 75.34 Satın al
36 tablet $ 5.82
$ 209.44
$ 140.57 Satın al
48 tablet $ 5.38
$ 258.16
$ 208.52 Satın al
60 tablet $ 5.49
$ 329.65
$ 253.70 Satın al
92 tablet $ 4.95
$ 455.13
$ 439.34 Satın al

Bu cinsel uyumsuzluğu meydana getiren sorunların başında ise kadın veya erkekte görülen bir takım sağlık sorunları olmaktadır. Kadında ortaya çıkan cinsel sorunların en sık görüleni cinsel isteksizlik iken erkekte bu isteksizliğin veya başka sebeplerden dolayı oluşan cinsel problemin tepkisi ereksiyon problemi olarak görülmektedir.

Çoğu erkek bu tip problemi konuşmak ve çözmek için başkalarına danışma noktasında çekingenlik göstermektedir. Bu nedenle de internet gibi alternatif mecralar üzerinden sorunu çözmeye yeltenebilmektedirler.

Erkeğin cinsel yaşamında ortaya çıkan ereksiyon problemini çözmek için bazı ilaçların olduğunu herkes duymuştur. Ancak ne yazık ki internette yer alan bilgi kalabalığı nedeniyle bu ilaçlar hakkında doğru bilgi edinmek gün geçtikçe daha da zorlaşmaktadır. Bu yazımızda Türkiye içerisinde ereksiyon problemi yaşayan kişilerin bu sorunu çözme noktasında güvenle kullanabilecekleri ilaçlardan biri olan Levitra’dan ve satın alma yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Levitra nedir, ne işe yarar?

Levitra, Alman ilaç firması Bayer tarafından üretilen ve erkeğin ereksiyon problemini çözmek amacıyla kullanılan tablet şeklinde bir ilaçtır.

Levitra, etken maddesi Vardenafil ve muadili ilaçların da içerisinde bulunan fosfodiesteraz tip 5 (PDE5) inhibitörleridir. Bu inhibitörler, vücudun kan akışını genel olarak arttırdığı gibi aynı zamanda ereksiyon üzerinde olumsuz etkisi bulunan kimyasalı engeller. Kanın penise daha hızlı ulaşmasını sağlayarak ereksiyonun daha sağlıklı ve uzun süreli olmasına katkıda bulunur.

Levitra nasıl kullanılır?

Levitra, hap şeklinde bir ilaçtır. Dolayısıyla oral olarak alınır. Farklı dozajlarda çeşitleri olan ilacın kullanımı noktasında dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır.

Levitra, en iyi etkiyi göstermesini sağlamak için cinsel ilişkiden yarım saat veya en geç bir saat öncesinde alınmalıdır. Ancak bir çalışmaya göre de Levitra’nın ilişkiden 4-6 saat kadar öncesinde alındığında dahi etki gösterebildiği görülmüştür. Son tahlilde elbette ki bu etki süresi, kişiden kişiye göre değişmekle birlikte optimum süre yukarıda belirttiğimiz süredir.

Levitra’nın etkisi ne kadar sürer?

Levitra’nın ilişki esnasında etkili olduğu süre yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Levitra’da maksimum ereksiyon süresi için 4 saat öngörülmektedir. İlacın kullanımının ardından 4 saatten fazla süren ereksiyon, ilacın yan etkileri arasında gösterilmektedir.

Levitra kullananlar tarafından yapılan kullanıcı yorumları

Levitra kullanan kişiler, ilaçla ilgili deneyimlerini internet platformları üzerinden paylaşmaktadır. Türkiye’de genel konularda yorum yapılan en popüler platformların başında ise ekşi, inci gibi sözlük platformlarıdır.

Bu yorumlar genel olarak hapı kullanan kişiler tarafından yapılmış olup; kullanmayı düşünenler için yol gösterici mahiyettedir. Bu yorumlardan neredeyse tamamı ilaç hakkında olumlu beyan veren kişilere aittir. İlacı kullandım diyerek sonucundan memnun olmayan kimse yok gibidir.

Kullanıcılar tarafından ilaçla ilgili en çok dikkat ve övgü çeken özellik ise ilacın alkol ile birlikte dahi etki gösterebiliyor olmasıdır. Hatta ayrı bir özellik daha dikkat çekici olarak belirtilmiş ve ilacı kullanan kişilere ilacın üreticisi Bayer şirketi tarafından reçeteli ve doktor kontrolünde uygulandıktan sonra sonuç alınamazsa ilacı satın alan kişilere ücretlerinin iade edileceğinden bahsedilmiştir.

Levitra fiyatı nedir? Nereden satın alınır?

Bu denli etkili olan ve kullanıcı memnuniyetini üst düzeyde yaşatan ilacın elbette ki kullanıcılar tarafından talep görme oranı yüksek olacaktır. Hap, neticede bir ilaç olması hasebiyle eczanelerden alınabileceği gibi alternatif bir sipariş yolu olarak internet de tercih ilaç siparişi için tercih edilmektedir.

Eczaneden Levitra almak

Levitra, reçetesiz satılan bir ilaç olması hasebiyle eczanelerden alınabilmektedir. Ancak konunun erkek ile ilgili özel bir konu olmasından dolayı dünyanın pek çok yerinde olduğu gibi Türkiye’de de bu ilacı eczaneden satın alırken pek çok erkek çekinebilmektedir.

İnternetten Levitra satın almak

Levitra satışı internet üzerinden de yapılmaktadır. Ancak Levitra’yı internet üzerinden satın alacak kişilere verilecek en önemli tavsiyelerden biri ilacı alacağınız siteyi araştırmaktır. Bu konuda güvenilir siteler üzerinden yapılan alışverişlerde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Sanılanın aksine bu tarz hapları orijinal bir şekilde internet üzerinden almak oldukça güvenli bir satış yoludur.

İlacın ne kadar olduğuna gelince daha detaylı bilgiye sayfa üzerinden erişebilirsiniz. Fiyatlar, tahmin edilebileceği gibi ilacın dozajına ve bir kutu içerisinde kaç tane hap olduğuna göre değişmektedir. 10 mg ile 20 mg Levitra’nın fiyatları tabi ki birbiri ile aynı değildir. İlacın ilk kullanım için tavsiye edilen dozajı 10 mg olarak belirlenmiştir. Daha yüksek performans bekleyenler ise 20 mg seçeneğini tercih edebilir. 20 mg Levitra genel olarak 4 film şeklinde satılmaktadır.

Levitra ile ilgili merak edilen konulardan bir diğeri de internet üzerinden verilen ilaç siparişinin kullanıcının eline ulaşma süresi ile alakalıdır. Bu konuda da asla sıkıntı yaşamayacaksınız. İnternet üzerinden verilen siparişler ile ülkemizin her yanına sipariş kolay bir şekilde ve maksimum birkaç gün içerisinde iletilmektedir. İstanbul, Ankara ve Bursa gibi büyükşehirlerde bu süre daha kısa iken Edirne veya Çanakkale gibi daha küçük şehirlere gönderilecek ilaçlarda teslimat süresi büyükşehirlere nazaran daha uzun sürebilir. Ancak, bu süre 3 günden fazla olmayacak ve sipariş verdiğiniz ürün kısa süre içerisinde elinizde olacaktır.

Hesabım