Eczane Online 24
Reçetesiz Çevrimiçi Eczane
Türk Telefon Numarası:
Uluslararası Telefon:
Sepetiniz
$ 0.00

Orijinal 100 mg Kamagra Jel satış fiyatı ile eczaneden ucuz satın al

5.0

Kadın ile erkek arasında yaşanan ilişkiler içerisinde zaman zaman problemler yaşanması olasıdır. Bu problemler çift arasındaki herhangi bir konu üzerinde olabilir. İlişkide yaşanan problemlerin kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulması ilişkinin sağlığı açısından önem taşımaktadır. 

İlişkide meydana gelen problemlerin en ciddi sonuçlara yol açabileceği bir alan ise kadın ve erkeğin en mahrem meseleleri olan cinsellik ile alakalı sorunlardır. Oldukça gizli bir konu olması nedeniyle pek çok çifti ayrılmaya kadar sürükleyen cinsel sorunlar üzerine çok fazla konuşulmadığı ve derinlemesine çözümler bulunmadığı için çiftler arasında kolayca halledebilecekken gereksiz yere büyüyebilmektedir.

Kamagra Jel Satış:

  • 100mg
Kargo Başına saşe Fiyat Tasarruf
10 saşe + 4 Bonus saşe $ 4.74
$ 47.41
Satın al
20 saşe + 4 Bonus saşe $ 4.01
$ 80.23
$ 14.59 Satın al
30 saşe + 4 Bonus saşe $ 3.61
$ 108.31
$ 33.92 Satın al
60 saşe + 4 Bonus saşe $ 3.28
$ 196.92
$ 87.54 Satın al
90 saşe + 10 Bonus saşe $ 2.99
$ 269.10
$ 157.59 Satın al
120 saşe + 10 Bonus saşe $ 2.80
$ 335.48
$ 233.44 Satın al

Cinsel problemlerin en yaygın görüleni erkekler için ereksiyon sorunu iken, kadınlar arasındaki en yaygın cinsel problem partnere karşı yaşanılan cinsel isteksizliktir. Bu sorunlarla başa çıkmak için ise her şeyden önce problemin kişi tarafından kabullenilmesi gerekmektedir.

Şunu asla unutmamak gerekir. Bu problem sadece sizin başınıza gelmiyor. Dolayısıyla bu konu asla utanılacak bir şey değil; aksine çok farklı çözümleri olan bir mesele.

Erkeklerde görülen sertleşme problemi ve kadınlarda ortaya çıkan isteksizlik problemlerinin her biri için ayrı medikal ilaçlar mevcut. Biz bu ilaçlardan son yıllarda en çok tercih edilenlerden bir tanesi olan Kamagra jel ilacından bahsetmek istiyoruz.

Kamagra Jel nedir?

Kamagra jel, Hindistan merkezli bir ilaç firması olan Ajanta Pharma Limited tarafından Hindistan’da üretilmekte olan ve ereksiyon hapları ile benzer neticelere doğuran jöleli şeker kıvamında bir ilaçtır. Farklı gramaj ve ayrıca tatlandırıcı çeşitleri olan ilacın en büyük avantajı ise muadillerine göre oldukça ucuz satılıyor olmasıdır. Kamagra jele yönelik talebin çok fazla olmasının sebebi ise ilacın kullanıcısına sağladığı düşük maliyet ve kesin sonuçtur.

İlaç etken maddesi olarak Sildenafil Sitrat kullanılmaktadır. Sildenafil Sitrat ne işe yarar diye sorulduğunda ise içeriğinde yer alan fosfodiesteraz inhibitörü ile cinsel ilişki esnasında damarların daralmasına neden olan kimyasal enzimin salgılanmasını engellemektedir. Sildenafil Sitratın bir diğer bilinen etkisi ise pulmoner hipertansiyon üzerinedir. Bu, şu demektir: Sildenafil sitratın prostat üzerine de olumlu etkisi bulunmaktadır.

Kamagra jel olarak üretildiği gibi tablet şeklinde de üretilmektedir. Ancak, yazımızda Kamagra jelden bahsedeceğiz.

Kamagra Jel nasıl kullanılır?

Her ne kadar Kamagra, jel kıvamında bir ilaç olsa da ilacın tam türü oral jelly olarak adlandırılır. Yani bu ilacın kullanım şekli tıpkı bir hap gibi bir sıvı ile birlikte ağızdan yutmaktır.

Kullanım anından yaklaşık 30 dakika sonra etkisini göstermeye başlayan ilaç, etken maddesi Viagra ile aynı olmasından dolayı ereksiyon süresi olarak benzer sonuçlara yol açmaktadır. İlaç, jel olması nedeniyle kana daha çabuk karıştığı için haptan daha erken etki göstermektedir.

İlacın jel olması nedeniyle bazen piyasada benzer amaçlarla satışı yapılan damla şeklinde kadınlar tarafından kullanılan diğer ilaçlar ile karıştırılmaktadır. Ancak, Kamagra damla şeklinde kullanılmaz.

Yan etkileri var mıdır?

Her ilaçta olduğu gibi Kamagra jel için de ilaç kullanıldıktan sonra bazı yan etkilerin ortaya çıkması söz konusudur. Ancak bu yan etkilerin birçoğu sağlıklı bireylerde oldukça ufak etkiler ortaya koymaktadır.

Bu yan etkilerin en sık görüleni ise belli bölgelerde cildin pembeleşmesidir. Bu pembeleşmenin nedeni ise ilacın kan akışını hızlandırmasından ötürü kanın belli bölgelere yoğun akmasıdır.

İlacın kullanımı sonrasında görülen diğer bazı yan etkiler ise kullanımın ertesi günü meydana gelen baş ağrısı, ishal gibi problemlerdir.

Kamagra ile ilgili kullanıcı yorumları

Kamagra kullananlar ilaç ile ilgili tecrübelerini bazı internet platformlarında paylaşmaktadır. Bu ilaç hakkında yapılan yorumlar ekşi ve uludağ gibi sözlük platformlarında görülmektedir.

Biz de buradaki bazı yorumları gözden geçirdik ve ilacı kullanan kişilerin yaşadıkları ilişkinin kalitesini anlattıkları gerek erkek gerekse bayan yorumları üzerine biraz göz gezdirdik.

Kamagra ile ilgili görülen yorum sonuçları, ilacın en çok etki süresinin kısalığı hakkındaki olumlu görüşlerdir. Bu denli kısa süre içerisinde etki göstermesi ile Kamagra, kullanıcılarını etkilemeyi başarmış bir ilaçtır.

Bununla birlikte kullanmak isteyen kişiler tarafından merak edilen konuların başında gelenlerden biri ise jel alkolle alınır mı meselesi olmuştur. Yapılan yorumlarda Kamagra’yı alkol ile kullanan ve etkilenmediğini belirtenler vardır.

Kamagra Jel nasıl ve nerede satılır?

Kamagra jel almak isteyenler, ilacın benzerleri gibi çok çeşitli dozajlarla satışının yapılmadığını bilmelidirler. Kamagra jelin satıldığı gramaj ölçüleri yalnızca 50 mg ve 100 mg olarak belirlenmiştir ve Türkiye içerisinde bu şekilde satış yapılmaktadır.

Kamagra Jel eczanede satılır mı?

Orijinal ismi Kamagra oral jelly olan penis sertleştirici ilacın ülkemizde satımına Sağlık Bakanlığı tarafından onay verildiği için eczanelerde gerçekleştirilmektedir.

Kamagra Jel internet satışı

Kamagra jelin satıldığı platformlardan bir diğeri ise internet platformlarıdır. Reçetesiz alınabilecek cinsel güçlendirici ilaç olması nedeniyle Kamagra jele internet üzerinden de erişebilirsiniz. Bu noktada internetten satılan orijinal ürüne eczaneden daha ucuz fiyata ulaşabileceğinizi bilmekte fayda var.

Güvenilir siteler üzerinden Kamagra jel satın almanın hiçbir sakıncası yoktur. Ayrıca internet teslimatları Türkiye içerisinde yer alan her şehre en fazla 3 gün içerisinde yapılabilmektedir. İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyükşehirlerin yanı sıra Edirne ve Isparta gibi küçük şehirlere de teslimat kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu noktada internet üzerinden Kamagra jel almak için asla çekinmeniz gerekmez.

Hesabım