Eczane Online 24
Reçetesiz Çevrimiçi Eczane
Türk Telefon Numarası:
Uluslararası Telefon:
Sepetiniz
$ 0.00

Nasıl alınır

Sitemiz üzerinde satışı yapılan ve farklı kategorilerde yer alan ürünlerin tümünün siparişinin ne şekilde verileceğine ilişkin bilgilere bu yazı üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Tıpkı diğer sanal eczanelerde ve diğer e-ticaret sitelerinde olduğu gibi eczaneonline24.com olarak bizim sistemimizde de sipariş vermek için farklı yollar bulunmaktadır. Sipariş vermek için kullanılabilecek bu yöntemleri detaylı bir şekilde inceleyerek gerekli bilgileri tarafınıza iletiyoruz.

Öncelikle, satın almak istediğiniz her ürüne ait ayrı sayfaların yer aldığını bilmeniz gerekmektedir. Bu ürün sayfalarında ürüne ilişkin bilgiler vardır. Sipariş işlemi de bu ürün sayfası üzerinden yapılmaktadır.

Peki, ürün incelemesinden sonra, ürünü satın almak istediğinizde siparişi ne şekilde verebilirsiniz.

Sipariş verme

Her ürünün siparişi, ürünün kendi sayfası üzerinden yapılmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünle ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı sayfada; hem ürüne ait görsel vasıtasıyla ürünü inceleyebilir hem de ürünün siparişini bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş için eczaneonline24.com'da her kullanıcıya özel bir ürün sepeti oluşturulmuştur. Satın almak istediğiniz ürünü, almadan önce bu ürün sepetine eklemeniz gerekmektedir.

Satışta kullanılan bu ürün sepetinin avantajı, almak istediğiniz her çeşit ürünü tek bir sayfada toplamanıza imkan sağlayarak bu ürünlerin hepsinin siparişini aynı anda vermenizi sağlamasıdır.

Aynı üründen en fazla kaç adet sipariş verebilirim?

Sitemiz üzerinden satışı yapılan ürünlerden tek seferde en fazla 10 adet ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bir sepete en fazla kaç ürün yerleştirebilirim?

Aynı anda bir üründe uygulanan 10 adet sınırı sepete konulan ürünler için geçerli değildir. Dolayısıyla, bir sepete koyabileceğiniz ürün adedinin herhangi bir sınırı bulunmamaktadır.

Siparişi tamamlama

Sepete yerleştirmiş olduğunuz ürünlerin siparişini tamamlamak için yine sepeti kullanacaksınız. Sipariş tamamlama işlemi ancak daha önceden belirlemiş olduğunuz ürünlerin sepete atılmasından sonra gerçekleştirilebilmektedir.

Sepette yer alan ürünlerin siparişlerini nasıl tamamlayacağım?

Sitemizde yer alan ürünlerden dilediğinizi almak için bu ürünlerin sipariş işlemlerini sona erdirmeniz ve ürünleri sepete yerleştirmeniz gerekmektedir. Satın almaya karar verdiğiniz bu ürünlerin siparişlerini bize iletmek için ürünleri görebileceğiniz sepetim sayfasına giderek burada yer alan “Siparişi Tamamla” butonunu kullanmalısınız.

Sitemizi kullanarak sipariş vermek isteyen kullanıcılarımızın siparişlerini gerçekleştirmeleri için siteye üye olmaları gerekmektedir. Üyeliğin pek çok avantajından biri de siparişlerinizi her daim takip etme imkanı sunacak olmasıdır. Sitemiz üzerinden üye olmadan sipariş vermek mümkün değildir.

Bu noktada, siparişin teslimatı için sizden belli bilgilerin istendiği bir sayfa gelecektir. Bu sayfaya şahsınıza ait bilgileri doğru bir şekilde girmeniz hem ürünün gerçekten size teslim edilmesi noktasında hem de teslimat sonrasında meydana gelebilecek sorunlardan dolayı sizinle iletişim kurulması gereken durumlarda fayda sağlayacaktır.

Ödeme İşlemleri

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünlere ilişkin son derece güvenli ve farklı ödeme seçenekleri ile ödeme yapmanız mümkündür. Size en uygun ödeme seçeneği ile tüm ürünlerin ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize ilişkin güvenilir ödeme metotlarından birini kullanarak ödeme yapmadan ürün satın almanız mümkün değildir.

Ödeme Yöntemleriniz Nelerdir?

Sitemiz üzerinden ürün satın alırken kullanılabilecek ödeme yöntemi sadece kredi kartı ile ödeme yöntemidir. Site üzerinde ödemede kabul edilen kredi kartları ise Mastercard, Visa ve American Express kartlarıdır.

Kredi kartı ile ödeme nasıl yapılır?

Sipariş için kullandığınız sepetteki ürünlerin siparişini tamamlayın ve ürünlerin kargo ile adınıza gönderilebilmesi için gerekli olan bilgileri girin.

Daha sonra alışverişi gerçekleştireceğiniz kredi kartına ait bilgileri girmelisiniz. Bilgileri girdikten sonra “Ödeme Yap” seçeneğini seçin. Bunun ardından yönlendirileceğiniz sayfada güvenli ödeme yöntemi ile kartınıza tanımlı cep telefonuna gelen mesajdaki kodu girdiğiniz takdirde ödeme gerçekleşmiş olacaktır.

Sitemiz üzerinde paylaştığınız kart bilgilerine bankanız dışında hiç kimse erişim sağlayamamaktadır.

Telefon yoluyla sipariş verebilir miyim?

Sitemizde yer alan telefon numaraları üzerinden müşteri hizmetleri servisimizi kullanarak dilediğiniz ürünün siparişini vermeniz mümkündür.

Siparişi iptal etme

Bazı durumlarda verilen siparişin iptal edilmesi gerekebilir. Bu noktada ürün takibinin yapıldığı bölümden ürününüzün hazır olmadığını görürseniz iptal işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bunun yanı sıra satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz şartsız 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu iade hakkına aynı zamanda cayma hakkı adı verilmektedir. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajının açılıp kullanılmamış olması gerekmektedir.

Verilen siparişlerin eksik çıktığı iddiası ile yapılan iade işlemlerinde öncelikle ürünün paketlenmesi esnasında eksiklik yaşanıp yaşanmadığını tespit ediyoruz. Ürün paketlenmesinde bir eksiklik yaşandığı tespit edilmesi halinde eksik olan ürünü derhal size iletiyoruz.

İade ve iptal durumlarında ürünü satın alırken yapmış olduğunuz ödeme yöntemi ile ürün için verdiğiniz parayı size iletiyoruz. Havale/EFT ile yapılmış olan ödemeler iade edilen ürün elimize geçtiğinde ivedilikle hesabınıza iletilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler ise bankaların kendi iç işleyişlerinden kaynaklı olarak 2-6 gün içerisinde tarafınıza iletilebilir. Yaşanacak olan bu gecikmenin firmamız ile alakalı bir durum olmadığı bilinmelidir.

Hesabım