Eczane Online 24
Reçetesiz Çevrimiçi Eczane
Türk Telefon Numarası:
Uluslararası Telefon:
Sepetiniz
$ 0.00

Hakkımızda

Eczaneonline24.com olarak online eczane sektöründe uzun zamanın vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ancak, elbette ki sitemizi ziyaret eden pek çok kişi gibi aklınızda bizimle ilgili bir takım sorular olduğunu biliyoruz. Bunların en önemlisi ise bizim kim olduğumuz ve ne şekilde çalıştığımız hakkındaki merakınızdır.

Sizlere çalışma şeklimiz ve online eczanelerden bahsetmek istiyoruz.

Online eczane nedir?

Online eczane, ilk akla geldiği şekliyle ilaç satışlarının yapıldığı internet sitelerine verilen addır. Bu noktada akıllara gelecek bir nokta da sağlık gibi önemli bir konuda internet sitesine ne kadar güven duyulabileceğidir.

Halihazırda bu alanda yayın yapan pek çok site bulunmaktadır. Ancak, kullanıcıların dikkat etmesi gereken nokta, bu siteler üzerinden satılan ilaçların tıbbi anlamda tam olarak ilaç değil; gıda takviyesi adıyla satıldığı ve Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onay almış ürünlerin satışının yapıldığıdır.

Eczaneonline24.com olarak biz de bu satış stratejisini takip ediyoruz. Sitemiz üzerinde satılan tüm ürünler, eczanelerde herkes tarafından reçetesiz olarak alınabilecek ürünlerdir. Ayrıca, site üzerinde satışı yapılan bütün ürünlerimizin Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından kontrolünün yapılmış ve onaylanmış ürünler olduğunu tekrarlamak isteriz.

Sitemiz üzerinde satılan ürünler, onaylı olmasının yanı sıra tamamıyla orijinal ve garantilidir. Ürünler ile ilgili detaylı bilgiler ise her birinin sayfasında yer almaktadır. Bilgileri inceleyerek karşılaştırmaları yaptıktan sonra ürün tercihinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Satış yaptığımız her alanda ön planda tuttuğumuz tek şey kalitedir. Ticarette en önemli şey, kaliteden ödün vermemektir. Biz de bu prensiple senelerden beri gelen tecrübemizi kullanarak satışlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yukarıda da kısaca bahsettiğimiz üzere; birinci önceliğimiz sattığımız tüm ürünlerin alanlarında en kaliteli ürünler olmasıdır. Kendimizin deneyerek kullanıp memnun kalmadığımız hiçbir ürünün satışına onay vermeyiz.

İçerisinde bulunduğumuz sektörün sağlık sektörü gibi çok hassas ve önemli bir sektör olması nedeniyle hassas davranmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla, ürünlerimizle ilgili genel bilgileri her ürün için sitede bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşteri hizmetleri servisimiz aracılığıyla ürünlerle ilgili aklınıza takılan her türlü sorunun cevabına da kolayca erişim sağlayabileceksiniz.

Site üzerinde satışa sunduğumuz ürünlerin tamamını kendi depolarımızda steril bir şekilde muhafaza ediyoruz. Ürünlerin kontrollerini uzman ekibimiz vasıtasıyla belli periyotlarda gerçekleştiriyor ve kontrol sonucunda herhangi bir eksiği olan ürünleri derhal stoğumuzdan çıkarıyoruz. Burada eksikten kasıt, imalat hatası veya birtakım ufak kusurlara sahip olan ürünlerdir. Yoksa tüm ürünlerimizin %100 orijinal olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Bir diğer avantajlı nokta da site üzerinde satışına izin verilen ürünlerin tamamının reçetesiz bir şekilde dilediğiniz bütün eczanelerden erişebileceğiniz ürünler olmasıdır. Ancak burada akıllara gelen soru, eczaneden görerek alınabilecek bir ürünün internet üstünden alınmasının ne şekilde bir avantaj sağlayacağıdır.

Hepimiz biliriz ki; internet üzerinden satın alınan bir ürünün satış fiyatı bir mağazada veya satış noktasındaki fiyatından daha düşüktür. Bunun nedeni, internet üzerinden yapılan pazarlamanın maliyetinin düşük olmasıdır. Zira, internetten satışta fiziki bir mağaza ve satış noktası olmadığı gibi, mağazanın sahip olduğu giderlere de katlanmak zorunda kalmazsınız. Bu nedenle, pek çok firma da fiziki olarak mağazalardan satış yaptıkları halde ürünlerini internet üzerinden pazarlama eğilimindedirler. Aslına bakılırsa, hepimizin de gördüğü üzere internet üzerinden alışveriş çağımızın en önemli pazarlama yöntemlerinden biridir.

Dolayısıyla, düşük maliyetli satış stratejimiz nedeniyle pazarlama giderlerimizin mağazada veya bizim sektörümüz açısından düşünüldüğünde eczanede satış yapmaktan daha düşük olduğunu belirtmek isteriz. Tabi ki maliyetlerin düşük olması demek, aynı zamanda ürün fiyatlarımızın da düşük olması demektir.

Eczaneonline24.com olarak elimizde bulunan her alanda satışını yaptığımız orijinal ürünleri piyasadaki muadillerimize kıyasla daha düşük fiyatlar üzerinden sattığımızı belirtmek isteriz.

Bununla birlikte sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler, gelişmiş dağıtım ağımız sayesinde kısa sürede size ulaşmış olacaktır. Sitemize ulaşan siparişleri geliş anından itibaren en kısa sürede hazırlıyor ve dilediğiniz bütün adreslere iletiyoruz. Ülkemizin farklı bölgelerinde bulunan bayiliklerimiz ve toplu satış merkezlerimizle ürünlerimizin bütün şehirlerimize kolay bir şekilde dağıtılmasını sağlayabiliyoruz.

Hepimizin sağlık açısından belli noktalarda desteğe ihtiyacımız olduğu bir gerçek. Bu desteği de ucuz ve pratik bir şekilde edinmek için Eczaneonline24.com ilk tercihiniz olacaktır. Zira, ürünlerimiz ve satış stratejimizi gören müşterilerimizin her daim siparişlerini sitemizden yapacağına eminiz.

Sağlık alanında gıda takviyesi olan reçetesiz ilaçlar bizim işimiz ve bu işte en iyisi olduğumuzu biliyoruz. Bize bir şans verin ve kaliteli sonucu gözlerinizle görün. En iyiden kaliteli ürünü almanın farkını yaşayın.

Hesabım